Okna a dveře

Modernizace výtahuNedílnou součástí revitalizace panelových a bytových domů je výměna oken a dveří. Díky kvalitním a certifikovaným produktům snížíte náklady na vytápění (menší propustnost/tepelný únik) vaší nemovistosti  až o 30%. Výměna oken v rámci revitalizace panelových domů, je prvním krokem, který v rámci této služby děláme. Důkladné začištění a zasazení okna minimalizuje tepelný únik a zajistí tak obyvatelům nižší náklady na provoz a příjemnější prostředí pro bydlení jako takové. Po výměněně oken následuje zateplení fasády a navazující služby jako rekonstrukce balkónů, společných obytných prostor, či modernizace výtahu.

Kvalitní plastová okna zajistí vaší nemovitosti moderní vzhled, ale především dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci. Jedná se o dlouhodobou investici, která ovšem šetří podstatnou část nákladů spojených s provozem bytového, či panelového domu.

Výhody výměny oken:

 1. tepelná izolace
 2. zvuková izolace
 3. prodloužená životnost
 4. moderní vzhled
 5. částečně bezúdržbová
 6. bezproblémovýá funkčnost
 7. odolnost vůči chemickým vlivům
 8. odolnost vůčislunečnímu záření
 9. vyšší záruční lhůta (až 5 let)

V rámci našich služeb dodáváme pouze kvalitní produkty od renomované značky REHAU.

 

Výhody

Úspora energie a snížení nákladů na vytápění

Provedení revitalizace panelových domů se náklady na vytápění sníží na 30 až 50 % současných nákladů. V současnosti, kdy se ceny za energie neustále zvyšují, se jedná o velmi důležitý přínos. Revitalizace panelových domů je tak výhodnou investicí, která má v budoucnu mnohonásobnou návratnost.

Zlepšení vzhledu budovy a její vyšší tržní hodnoty

Díky provedení revitalizace panelových domů se zastaví procesy stárnutí stavebních částí domu. Působivého estetického dojmu fasády lze docílit vhodnou kombinací barev, jež může být zcela libovolná. Tyto úpravy navíc zvýší celkovou tržní hodnotu budovy a prodlouží její životnost.


Zlepšení kvality bydlení

Revitalizace panelových domů v sobě zahrnuje též provedení sanace stávajícího pláště – následná vyšší prodyšnost budovy tak zamezí výskytu škodlivých plísní a alergenů. Neopomenutelnou výhodou je taktéž zvýšení tepelného komfortu v horkém letním období i chladných zimních dnech.

Ochrana před hlukem

Pokud je vhodně zvolená tloušťka izolantu, tak revitalizace panelových domů přinese kromě zateplení budovy i omezení vnějšího hluku, což je další aspekt, kterým revitalizace panelových domů přispěje ke zvýšení kultury bydlení.

Zvýšení životnosti pláště budovy

Revitalizace panelových domů díky použitým technologiím zvýší atraktivnost revitalizovaného objektu. Díky ochraně stavební podstaty však zůstává tržní hodnota zachována a navíc přispívají ke zvýšení životnosti pláště budovy.

Služby pro revitalizace panelových domů

Vlastníkům bytových jednotek v rámci projektu revitalizace panelových domů nabízíme následující služby:

 • zpracování projektové dokumentace
 • zajištění energetického auditu
 • provedení sanace stávajícího pláště
 • zateplení fasády kontaktním zateplovacím způsobem
 • výměnu balkónů, popř. výstavbu představených lodžií
 • výměnu výplní otvorů
 • rekonstrukci bytových jader
 • zabezpečení financování pro společenství vlastníků jednotek pomocí hypotečních nebo investičních úvěrů
 • kompletní výměna oken a dveří
 • modernizace výtahu a výtahové šachty

Zaujala vás některá z našich služeb? Kontaktujte nás